פוליש לבית זה משימה חשובה שיכולה לעזור לשמור על היופי והערך של הבית שלכם. פוליש גם עוזר להגן עליו מפני לכלוך, אבק ואלמנטים אחרים שיכולים לגרום נזק לאורך זמן. אבל כדי להפיק את המרב מהפוליש, ישנם כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שתתחילו בתהליך ואחרי שתסיימו אותו.

מאמר זה מאת פרו פוליש יספק לכם את כל המידע הדרוש כך שכאשר הגיע הזמן לעשות פוליש לרצפה, הכל יהיה ברור!

לפני הפוליש

ניקוי יסודי

חשוב להתחיל את תהליך הפוליש עם ניקיון יסודי לפני שמתחילים. זה יעזורלכם  להסיר לכלוך, פסולת וחומרים אחרים שעלולים להצטבר על משטחים לאורך זמן. עדיף להשתמש בחומר ניקוי המיועדים במיוחד לניקוי הבית, מכיוון שהם יהיו יעילים יותר בהסרת הכתמים הקשים ביותר.

אזורים להתמקד בהם: מטבח, חדרי אמבטיה, רצפות וחלונות

ישנם כמה תחומים שעליכם להתמקד בהם בעת הניקוי היסודי. המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר מכיוון שהוא המקום בו מכינים ומאחסנים אוכל, לכן הקפידו לתת לאזור זה קרצוף יסודי.

חדרי הרחצה צריכים לקבל גם הם תשומת לב מיוחדת מכיוון שחדרי הרחצה נוטים להכיל ריכוזים גבוהים יותר של חיידקים ולכלוך. יש לשטוף, למרוח ולשאוב רצפות כדי לוודא שכל האבק והלכלוך מוסרים. לבסוף, יש לשטוף חלונות מבפנים ומבחוץ כך שתשיגו הרבה אור טבעי!

אחרי הפוליש

חשיבות שמירה על בית נקי

חשוב לנקות את הבית באופן קבוע לאחר השלמת הפוליש. זה יעזור לשמור על המשטחים נקיים ומבריקים בטווח הארוך, כמו גם להגן עליהם מפני לכלוך ואבק שעלולים להוביל להידרדרות לאורך זמן. בנוסף, ניגוב משטחים ואביזרי אמבטיה עם חומר חיטוי יכולים לעזור להפחית את נוכחות החיידקים בביתכם.

טיפים לשמירה על רצפות, חלונות ומשטחים נקיים

1. יש לשאוב אבק מהשטיחים באופן קבוע כדי להסיר לכלוך ואבק.

2. טאטאו רצפות עץ עם מטאטא או מגב כדי להיפטר מכל חצץ או לכלוך.

3. שטפו חלונות בעזרת חומר ניקוי קל ותייבשו את הזכוכית במטלית נקייה לאחר מכן.

4. לא להעזר באנשי מקצוע עבור פוליש לבית: צוות פוליש מקצועי יכולים לוודא שהבית שלכם יהיה נקי לשלמות. יש להם את הכלים והחומרים הנכונים כדי לוודא שכל המשטחים מנוקים כראוי, מכוסים בשעווה ומלוטשים.

טעויות נפוצות שיש להימנע מהן

1. לא לנקות אבק באופן קבוע: אבק יכול להצטבר עם הזמן ואם לא מטפלים בו, הוא עלול לגרום לנזק לרהיטים שלכם. נסו לנקות אבק לפחות פעם בשבוע.

2. לא לנקות חלונות לעתים קרובות מספיק: יש לשטוף חלונות מבפנים ומבחוץ באופן קבוע על מנת להכניס אור טבעי לבית ולשמור על מראהו הטוב ביותר.

3. שימוש בכימיקלים קשים לניקוי משטחים: מוצרי ניקוי מסוימים מכילים כימיקלים קשים שעלולים לגרום נזק למשטחי הרצפה והרהיטים.

פרו פוליש

פרו פוליש – חברת פוליש מקצועית. חלק מהשירותים שתוכלו למצוא אצלנו: פוליש קריסטל, פוליש רצפות, ליטוש שיש, חידוש רובה ועוד. הצוות שלנו יספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר כדי להבטיח שהבית שלכם ייראה במיטבו. פנו אלינו למידע נוסף על השירותים שלנו ולקבלת הצעת מחיר. תנו לנו לעזור לכם לשמור על הבית שלכם נקי ומצוחצח!

סיכום

פוליש לבית שלכם הינה משימה חשובה שיכולה להביא יתרונות רבים לכם ולמשפחתכם. לא רק שזה ישפר את המראה והערך של הבית, זה גם יעזור לכם לשמור על בריאותכם על ידי היפטרות מלכלוך, אבק, ואלמנטים אחרים שיכולים לגרום נזק. כדי להפיק את המרב מהפוליש של הבית, הקפידו לנקות באופן עמוק ויסודי את הבית.