פוליש בתל אביב

פוליש בתל אביב: כך נראה בית פרטי אחרי עבודת פוליש

הנה הסוד שבתי מלון, בנייני יוקרה ודירות מעוצבות לא מגלות לכם – כולם עושים פוליש מקצועי לריצוף שלהם! לא סתם ניקיון והברקה על ידי חומרים ביתיים אלא שירות קבוע של חברת פוליש מקצועית המגיעה עם מכונה כבדה, מנקה, מלטשת ומבריקה את המשטח על בסיס קבוע כך שבכל פעם שאתם נכנסים לבניין כזה ומתפעלים מהריצוף המבריק, שנראה עד כדי מראה וחושבים: "למה לי אין כזה בבית?" תדעו שזה יותר קל וזול ממה שאתם חושבים!

אז למה שלא תהנו גם כן מרצפה חלקה, בוהקת ומבריקה? אתם יכולים. איך? מחייגים עכשיו לפרו-פוליש , חברת פוליש המובילה בישראל מזה 30 שנה, מזמינים ונהנים מכל סוגי הפוליש לרצפה, ניקוי וליטוש המרצפות הקיימות – בהתאמה לסוג המשטח שברשותכם .

העבודה כוללת חידוש רובה החשובה לאיטום החריצים נגד מים , במיוחד בחדר הרחצה ובמרפסות, ליטוש שיש מקצועי על ידי מלטשת בדרגות שונות ליישור הרצפה, הסרת כתמים והחלקת הריצוף בצורה מושלמת, ליטוש אבן מכל סוג, ביצוע רובה אקרילית לריצוף או רובה אפוקסית בהתאם למה שהמשטח שלכם דורש לפי מצבו ומיקומו בבית , פוליש קריסטל!

שירות הפוליש הפופולרי אותו אתם בעצם רואים בבתי המלון ובדירות היוקרה , ליטוש מדרגות פנימיות או חדרי מדרגות כולל ליטוש עמודים במבני ציבור ועוד.

פוליש מקצועי בתל אביב עושים רק עם פרו-פוליש!

חברתינו מספקת את כל שירותי הליטוש וההברקה המקצועיים במחירים נוחים – בהתחייבות – כולל פוליש במרכז, פוליש בצפון, פוליש בחיפה והסביבה, פוליש בהרצליה ונתניה , פוליש בירושלים, חולון, בת ים,  פוליש בראשון לציון ובעוד עשרות ישובים בכל רחבי הארץ מגדרה עד חדרה.

גלשו באתר ולמדו אודות חברתינו, שירותים, מחירים, סוגי ליטוש ופוליש ועוד, וצרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ אישי לגביי סוג הריצוף שיש אצלכם בבית, מה מתאים לו והזמנת השירות לתאריך המתאים לכם.

ליטוש, חידוש וכל מה שדרוש לרצפה שלכם בבית או בעסק

מעוניינים להחליף רצפה ? חכו רגע… אתם בוודאי מודעים הן לעלות הגבוהה של החלפת כל הריצוף בבית והן לבלגן השלם שיוצר בבית לתקופה לא קצרה במהלך העבודה כיוון שיצטרכו להשבית לכם את הבית  , להרים את הרצפה הישנה, לישר אותה ולהתקין את הריצוף החדש . הרבה כסף , הרבה זמן והרבה בלגן…

פתרון מהיר וזול הרבה יותר ואם לא ביצעת אך פעם בנכס , אז אתם חייבם לעשות ולו פעם אחת כדי לראות איך זה, הוא פוליש מקצועי !

בין אם הרצפה שלכם ישנה מאוד או רצפה רגילה, אם טרם עשיתם פוליש מקצועי , מומלץ לכם לעשות זאת ולו פעם אחת כדי לראות מה תהיה התוצאה לפני שבכל זאת תחליטו להחליף את הריצוף . ייתכן מאוד שלאחר העבודה כל כך תאהבו את התוצאה הסופית שתסתפקו בה ולא תרצו להיכנס להוצאה הכספית ולבלגן בבית שהחלפת הריצוף דורשת מכם .

שירות פוליש מקצועי יעשה תוך יום אחד, ילטש ויבריק לכם את הרצפה ברמה כזאת שטרם חוויתם וייתן לרצפה שלכם את המראה החדש והמבריק הזה שתמיד חלמתם שיהיה לכם ומעולה לא היה , אפילו לא בהתחלה כשהרצפה עוד הייתה חדשה !

אז למה אתם מחכים , חייגו אלינו עכשיו ונגשים לכם את החלום.

רוצה לשמוע עוד?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

החדשים של פרו פוליש:

תישארו מעודכנים 🙂