פוליש בראשון לציון

עבודת פוליש לרצפה בעיר ראשון לציון

עבודת פוליש בבתים פרטיים בישראל צבר תאוצה בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר בתי אב בעלי ריצוף ישן או חדש מחדשים את הריצוף על ידי הזמנת שירותי פוליש מקצועיים. השירות אשר ניתן בעבר רק לעסקים גדולים, מוסדות ציבור, בתי מלון וכדומה, הפך שגרתי בקרב האוכלוסייה אשר מבינה שבכל בית ניתן לעשות פוליש איכותי ויעיל שמחזיק למשך שנה ויותר.

חברת פרו-פוליש החלה את דרכה בתחום לפני 30 שנה וביצעה כברת דרך עם התפתחות הענף, בארץ ובחו"ל, במגזר הפרטי והעסק . כיום החברה מספקת את שירותי הפוליש המתקדמים ביותר בתחום בכל רחבי הארץ ומשרתת קהל לקוחות גדול וקבוע המחדש את הפוליש כל כמה שנים הזוכה ליהנות מריצוף חלק, נקי ומבריק כפי שאפשר היה לראות פעם רק במקומות ציבוריים.

פוליש בראשון לציון לרצפת שיש ועוד - פרו-פוליש

ליטוש מרצפות היא עבודה שיש לבצע בזהירות על מנת שלא לגרום נזק למשטח אותו מלטשים. יש מכונות ליטוש המבוססות על ליטוש יהלום המבצעות את פעולת הליטוש ומסירות שכבה שלמה מהאבן על מנת לתת לה את המראה החדש המקורי ואף יותר מזה. לפני הליטוש יש לנקות את המשטח כמו שצריך ולאחר שהמשטח נקי ומלוטש, ניתן להוסיף לו שכבת פוליש והברקה שנותנת לו את הברק שנשמר על גביו לתקופה ארוכה .

שירותי החברה: חידוש רובה מקצועי , ליטוש שיש מכל סוג ( למעט ריצוף גרניט פורצלן ), ליטוש אבן טרצו, ליטוש מרצפות, הנחת רובה אקרילית לריצוף, התקנת רובה אפוקסית , שירות פוליש קריסטל, ליטוש חדר מדרגות, פוליש לרצפה ועוד.

גלשו באתר ומצאו את שאר השירותים שלנו, קבלו טיפים ומידע חשוב על התחום וצרו קשר להזמנת השירות ולקבלת ייעוץ מקצועי בהתאמה אישית לריצוף שלכם ללא עלות!

פוליש קריסטל, פוליש ווקס וליטוש מקצועי לכל סוגי הרצפות

יש היום מבחר עצום של רצפות לרווחת צרכן הקצה. בניגוד לרצפות הישנות בעלות האריחים הקטנים וחסרי ההשראה , ניתן היום למצוא שיש מובחר ומגוון ברמות שונות של מיטב היצרנים בתחום לרבות אבן קיסר , גרניט פורצלן , קוריאן , טרצו ועוד עשרות סוגי אבנים בצבעים וטקסטורות שונות . בעל מקצוע התחום הפוליש מקצועי חייב להיות מודע לכך שהעבודה היום מורכבת יותר בשל כך ולכן חשוב לבחור בעל מקצוע מנוסה בתחום שמכיר את כל סוגי האבן וביצע פוליש על כל אחת מהן , יודע בדיוק מתאים לכל אבן : איזו מכונה , איזה חומרים ואיזו רמת ליטוש !

עם ניסיון של 30 שנה פוליש שלום ענקי לא שוקט על השמרים ומביא לארץ את מכונות הליטוש החדישות והאיכותיות ביותר בשוק . אנו מבצעים עבודה יסודית , מקצועית ואיכותית לכל סוגי המשטחים ויודעים להתאים את הטיפול הטוב ביותר לכל משטח ומשטח, בהתאם לדרישות היצרן ולפי רצון הלקוח . לקוחותינו חוזרים אלינו לביצוע עבודת ליטוש והברקה נוספת לאחר זמן רב כיוון שהעבודה שאנו מבצעים מחזיקה את הזמן הרב ביותר בתחום !

צריכים פוליש מקצועי בראשון לציון והסביבה ? פוליש שלום ענקי יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר באחריות !

מוזמנים לראות תוצאות מפרויקטים קודמים באתר , לקרוא חוות דעת והמלצות וליצור עמנו קשר לייעוץ ללא עלות והזמנת השירות.

תודה ולהתראות !

רוצה לשמוע עוד?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

החדשים של פרו פוליש:

תישארו מעודכנים 🙂