פוליש בצפון

עבודה פוליש בצפון בבית פרטי

גרים בחיפה ואזור הצפון ורוצים לעשות פוליש מקצועי לרצפה בבית או בעסק? פרו-פוליש, בראשותו של הקבלן שלום ענקי המתמחה בביצוע פוליש מקצועי כבר מעל 30 שנים. 

בהזמנת שירותי החברה תוכלו לדעת בראש שקט שהעבודה תתבצע כפי שצריך והריצוף שלכם לא יינזק כפי שעלול לקרות כאשר מבצעים פוליש אגרסיבי מדי על גביי ריצוף בעזרת חומרים לא מתאימים.

חברת הפוליש המקצועית שלנו בעלת מספיק ניסיון בתחום על מנת לדעת איזה סוג ליטוש והברקה אפשר לבצע ואיזה לא עבור כל סוג משטח קיים.

החברה נותנת מענה למגזר הפרטי ולמגזר העסקי עם ביצוע פוליש בחברות הייטק , משרדים, מוסדות ציבור, חללים גדולים, דירות פרטיות וכיוצא בזה.

פוליש בצפון עושים רק עם פרו-פוליש – חברת הפוליש המובילה בצפון הארץ

מוזמנים ליצור עמנו קשר לייעוץ ראשוני ללא עלות ולהזמנת השירות – כאן

חברתינו מבצעת את כל עבודות הפוליש הקיימות על ידי צוות מנוסה וציוד חדיש ומתקדם, טכניקות עבודה מובילות ועבודה יסודית, נקיה ומקצועית לשביעות רצון הלקוחות שלנו במשך שנים רבות בכל רחבי הארץ.

אנו מבצעים בין היתר : פוליש רצפה וליטוש מרצפות מקצועי, חידוש רובה בכל החדרים בבית ובכל השיטות, הן רובה אקרילית העדינה יותר המתאימה לכל הבית והן רובה אפוקסית החזקה יותר המתאימה לאיטום חריצים בחדרי אמבטיה ומרפסות.

עוד שירותי של החברה: ליטוש שיש מקצועי, ליטוש אבן מכל סוג למעט אבנים שאסור בתכלית האיסור ללטש כמו גרניט פורצלן ועוד , ליטוש מרצפות יסודי , פוליש קריסטל, פוליש ווקס, ליטוש חדרי מדרגות ועוד .

אנו מבצעים את כל עבודות הפוליש באזור הצפון, חיפה ויישובי הסביבה וכן במרכז, בתל אביב וגם בירושלים וביישובי השפלה כמו רחובות, פוליש בראשון לציון ועוד .

מחדשים כל רצפה – ליטש והברקה מקצועיים כולל רובה וסילר.

אנו לא פוסחים על אף שלב ומעניקים לרצפה שלכם א הטיפול המלא והמפנק ביותר. אנו נעזרים בציוד ליטוש מכאני כבד באיכות הגבוהה ביותר בענף ובחומרי הניקון, האיטום, הליטוש וההברקה המצטיינים בתחום העומדים בתקן ובסטנדרט הגבוה ביותר בתחום.

תקבלו מאתנו הדרכה מלאה איך לשמור על הרצפה בצורה הטובה ביותר, כך שלא תצטרכו להזמין אותנו שוב בזמן הקרוב לאחר סיום העבודה.

פוליש בהתאמה אישית לכל סוג משטח בבית או בעסק – פרו-פוליש

חשוב לדעת בדיוק איזו רצפה יש לכם על מנת להתאים עבורה את סוג הליטוש וההברקה הרצויים.

כל רצפה צריכה את הטיפול המתאים לה לפי סוג האבן ולפי מצב האבן הפרטי . נגיע אליכם , נאבחן את המצב ונחליט יחד איזה פוליש מתאים לכם , מה רמת הברק שמתאימה לכם , האם יש צורך בחידוש רובה ואיטום נוסף של החריצים ונדריך אתכם כיצד להכין את הבית וכיצד לטפל בריצוף לאחר תום העבודה.

חברת הפוליש שלום ענקי מספקת את כל עבודות הפוליש כולל פוליש קריסטל לדירות יוקרה בהן נדרשת עבודה מדויקת ועדינה על מנת שלא לשרוט את הריצוף ולא להסב נזק לשיש . במקביל אנו מחדשים רצפות גם בדירות ישנות בעלות ריצוף שבעלי הדירה מעוניינים להחליף אך מגלים שפוליש מקצועי על ידי מלטשת איכותית מביא לתוצאות נהדרות ללא פשרות.

מידע נוסף שיכול לעזור:

מחירון פוליש

מתי מומלץ לעשות פוליש?

רוצה לשמוע עוד?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

החדשים של פרו פוליש:

תישארו מעודכנים 🙂