החזרת החיים לרצפה ישנה יכולה להיות משימה מפחידה. אך זה לי חייב להיות כך. בפרו פוליש אנו מציעים את אחת הדרכים הטובות ביותר להחזיר את הברק של הרצפה הישנה שלכם.

הפוליש שלנו כולל טכניקות ספציפיות הכרוכות בכלים מיוחדים שתוכננו במיוחד למטרה זו. זה דורש סבלנות ומיומנות אך כאשר נעשה נכון זה יכול להביא לתוצאות יפות שיימשכו שנים רבות.

מה הופך רצפה ישנה מלכתחילה?

עם הזמן רצפות הופכות לבלאי משימוש וחשיפה. אור שמש ולחות יכולים לגרום לצבע הרצפה לדעוך, בעוד שלכלוך וזוהמה יכולים להיות מוטבעים גם הם בשטח הרצפה לאורך זמן. גורמים אלו יכולים להוביל לשינוי צבע או לגרום למרקם לא אחיד.

מה הפיתרון לרצפה ישנה?

הדרך הטובה ביותר להחזיר רצפה ישנה היא להעניק לה ליטוש מרצפות. ליטוש מרצפות ימלא שריטות קלות ויסייע בהפחתה כל שינוי צבע או דהייה שעלולים להתרחש לאורך זמן. שירות זה מציעה גם ציפוי מבריק וגם הגנה שיבטיחו כי הרצפה שלכם תיראה נהדר לשנים הבאות.

עם פרו פוליש, אתם יכולים יכול להחזיר את החיים של רצפה הישנה ולגרום לה להיראות שוב כמו חדשה. אז אל תהססו – צרו קשר עוד היום אנשי המקצוע המיומנים שלנו כאן כדי לעזור, מוכנים לענות על כל שאלה שיש לכם בנושא פוליש באזור בצפון.

שירותים נוספים:

ליטוש שיש:

שיש הוא חומר נקבובי להפליא שיכול לספוג לכלוך, שמן ונוזלים אחרים לאורך זמן. כדי לשחזר כראוי שיש, יש ללטש אותו כדי להוציא את הברק הטבעי שלו. זה דורש כלים מיוחדים כדי לבצע את העבודה בצורה נכונה, וזו הסיבה ש- Polish Pro בצפון מציע שירותי ליטוש שיש. יש לנו את המומחיות והניסיון להוציא את היופי הטבעי של רצפת השיש ולהעניק לה ברק לאורך זמן.

פוליש למדרגות: 

מדרגות עוברות התעללות לאורך זמן בגלל תנועת כפות הרגליים, וחשוב לשמור עליהן על מנת שיראו במיטבן. אנו מציעים שירותי פוליש למדרגות שיעזרו להחזיר את הברק הטבעי כמו גם להגן עליהם מפני בלאי נוסף.

כל כמה זמן צריך לעשות פוליש לרצפה?

פוליש לרצפות הוא חלק חשוב בשמירה על הניקיון והיופי של הבית או העסק שלכם. התדירות שבה צריך לעשות פוליש נקבעת חלקית לפי סוג הריצוף שיש לכם. למשל, אם יש לכם פרקטים, מומלץ לבצע פוליש כל כמה חודשים; בעוד שטיחים יכולים לעתים קרובות להחזיק מעמד של חודשים מבלי לדרוש פוליש.

בנוסף, כמות התנועה בבית או בעסק תשפיע על התדירות שבה יש צורך להבריק את הרצפות; אם הרצפה נמצאת באזור עם תנועה גבוהה כמו סלון או לובי, סביר להניח שהם ידרשו פוליש תכוף יותר מאשר חדרים אחרים בבית שמשתמשים בהם פחות. בסופו של דבר, אנשי מקצוע לניקוי רצפות יכולים לעזור לספק הנחיות לגבי התדירות שבה יש להבריק רצפות.

כמה זמן לוקח פוליש?

הזמן שלוקח עבור פוליש תלוי במספר גורמים, כמו גודל החדר וסוג הריצוף. באופן כללי, זה בדרך כלל לוקח בערך 1-2 שעות כדי להבריק חדר בגודל סטנדרטי עם רצפות רגילות. עם זאת, חדרים גדולים יותר או חדרים עם סוגים שונים של ריצוף יידרשו ככל הנראה זמן רב יותר. בנוסף, כמות ההכנה הדרושה לפני הפוליש יכולה להשפיע גם על הזמן.

צרו קשר

צרו קשר עוד היום ותנו לנו לעזור להחזיר את היופי לרצפה שלכם! עםפוליש מקצועי באזור הצפון, אתם יכולים להיות בטוחים בכך שנעשה את העבודה בצורה נכונה ונוודא שרצפות והמדרגות שלכם יראו כמו חדשות. אז אל תחכו – צרו איתנו קשר עוד היום ותנו לרצפות הישנות שלכם מראה נקי וחדש!