פוליש בירושלים

פוליש בירושלים עם פרו פוליש

אין מתאימה מירושלים, עם סגנון הבניה הייחודי שלה ואבני הבניין הירושלמיות הייחודיות המרכיבות את כל הבתים בה, לביצוע פוליש על הריצוף בבית. כל מי שיגיע לביתכם, יתרשם לא רק מהמראה החיצוני אלא גם מפנים הבית, עם רצפה המבריקה והמלוטשת שתקבלו, כפי שלא רואים בהרבה מקומות .

חידוש רצפה מקיף כולל לא רק הברקה אלא איטום רחצים, שיוף וליטוש כתמים קשים ושריטות ומריחת שכבת סילר כהגנה נוספת. בהזמנת שירותי הפוליש המקצועיים של חברת פוליש, פרו פוליש, המנוסה והותיקה בישראל, אתם יכולים להיות בטוחים שהרצפה שלכם תקבל את הטיפול הטוב ביותר הדרוש לה בהתאם לסוג האבן ממה היא עשויה ללא תקלות וללא נזקים וקבלת תוצאה נהדרת בדיוק כפי שרציתם.

פוליש בירושלים והסביבה – חייגו עכשיו להזמנת השירות!

שלא ליצור ליטוש ופוליש שיבליט כתמים. יש לבצע כמובן גם חידוש רובה באריחים אשר החריצים ביניהם כבר סדוקים ומלוכלכים. חידוש הרובה הוא שלב חשוב מאוד בעבודה וניקיון החריצים ומילוי מחודש שלהם, לא רק משפרים את המראה לאחר הפוליש אלא גם מסייעים לאיחוד הבלטות ולשמירת הרצפה חלקה וישרה ועמידה בפני מים ונזילות.

ליטוש שיש או ליטוש אבן מסוג אחר צריך להתבצע בהתאם להוראות היצרן ובעל מקצוע מנוסה ואחרי יכיר את כל סוגי הרצפות על מנת להתאים עבורם את הפוליש הנכון.

פוליש קריסטל כולל רובה אקרילית או אפוקסית בכל הבית! פרו-פוליש

רובה אפוקסית היא רובה חזקה יותר המתאימה למילוי חריצים וחורים בחדרי אמבטיה ובמרפסות תודות לחוזק החומר ועמידותו בפני מים ונזילות. רובה אקרילית היא חומר מעט פחות חזק אך היא גמישה יותר ומתאימה למילוי חריצים בחדרי הסלון ובשאר חדרי הבית ה-'יבשים'.

פוליש קריסטל הוא הפוליש המוכר שניתן לראות את תוצאותיו בבתי מלון ולובי של בניינים גדולים. בשנים האחרונות שירות זה הגיע גם לשוק הבתים הפרטיים, בהם מותקנת רצפת שיש איכותית. פוליש קריסטל מעניק לרצפה את הברק המיוחד שהופך אותה מרשימה ובעלת המראה הנקי כל הזמן.

ליטוש והברקה מקצועית לרצפה ישנה או חדשה

בבין אם אתם גרים בדירה ישנה או חדשה , פוליש מקצועי יעזור לריצוף שלכם להיראות זוהר ומבריק וגם ישמור עליו לאורך זמן . פוליש ניתן לבצע אחת לכמה שנים בהתאם למצב הריצוף ואם תדעו לשמור עליו כמו שצריך , הוא יישמר במצבו הטוב יותר זמן . נשמח לייעץ לכם כיצד יש לשמור על רצפה ישנה או חדשה שעברה פוליש מקצועי . גלשו באתר לעוד טיפים ומידע חשוב אודות החברה ושירותיה.

חייגו עכשיו למתן ייעוץ מקצועי ללא עלות לגביי התאמת פוליש לסוג המשטח שברשותכם !

רוצים להבריק את הרצפה ולתת לה את המראה הזוהר והחלק שתמיד ראיתם בבתי מלון ובלובי של בניינים גדולים ? היום קל וזול יותר מאי פעם להגיע לתוצאה זאת בקלות ובמהירות !

פרו פוליש מספקת שירותי פוליש מקצועיים ומקיפים הכוללים את ניקיון הרצפה , מילוי חריצים , ליטוש והברקה ולאחר מכן הנחת שכבה הגנה . אלו הפעולות הדרושות לרצפה שלכם , בין אם היא רצפה חדשה או רצפה ישנה .

בנשמח לרתום את הידע והניסיון הרב שלנו בתחום על מנת לחולל קסמים לרצפה שלכם ולהביא אותה למצב מבריק ונקי כפי שהיא לא הייתה מעולם ! נסו ותהנו ! להתראות ובהצלחה!

רוצה לשמוע עוד?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

החדשים של פרו פוליש:

תישארו מעודכנים 🙂