פוליש בחיפה

פוליש לרצפה בבית פרטי בחיפה - פרו פוליש עבודות פילוש לרצפה גם בחיפה

תושבי חיפה והסביבה נהנים כבר 30 שנה משירותי הפוליש המקצועיים של פרו פוליש – החברה המבוילה את תחום הפוליש בישראל, תחום שהיה בחיתוליו לפני שלושה עשורים כאשר רק בתי מלון ומבני ציבור יוקרתיים הזמינו אותו והיום כמעט בכל בית בו מותקנת רצפה חדשה, ניתן לבצע ליטוש והברקה ששומרים על מראה הריצוף המבריק והמיוחד הזה שאפשר לראות בלובי של מבנים גדולים.

רוצים ליהנות גם כן מפוליש מקצועי בבית או בנכס שלכם? התקשרו עכשיו.

פוליש בחיפה והקריות

פוליש שלום ענקי נותן מענה לעסקים ובתי אב כאחד ומספק את העובדה הטובה ביותר בתחום ללא פשרות כבר מעל שלושה עשורים.

בין שירותי החברה :

פוליש רצפה: חייגו לבדוק האם הרצפה שלכם מתאימה לביצוע הליטוש וההברקה

חידוש רובה: חלק אינטגרלי בכל עבודת ליטוש והברקה מהתבצע לפני העבודה

ליטוש מרצפות: ליטוש שיש , ליטוש אבן או יהלום : נבחר את שיטת הליטוש המתאימה ביותר לאבן שלכם

אנו מבצעים התקנת רובה אקרילית לריצוף או רובה אפוקסית , פוליש קריסטל ופוליש ווקס !

העבודה מתבצעת לפי לוח הזמנים שלכם, נגיע בזמן ונבצע את המלאכה ללא פשרות, ננקה את הבית ונבריק אותו כפי שמעולם הוא לא היה, באחריות! 

מוזמנים להתרשם מהתמונות בגלריה באתר, לקרוא חוות דעת והמלצות של לקוחות שכבר נהנו משירותי הפוליש המקצועיים של החברה ועוד .

אצלנו תוכלו ליהנות מחידוש רצפה במחירים נוחים שלא ישבור לכם תוכנית חיסכון כמו החלפת ריצוף מלאה. גם בדירות ישנות, בהן מותקנת רצפה ישנה ובלויה, אפשר להגיע לתוצאות נהדרות ועל אחת כמה וכמה בדירות חדשות בעלות ריצוף אריחי שיש גדולים וחדשים אך לא מבריקים כפי שהם צריכים להיות .

פוליש לרצפה ישנה – גם אם הריצוף שלכם קיים כבר 40 שנה בבית, נצליח על ידי ביצוע מספר פעולות להחזיר לו את החיים ואת הברק: ראשית כל ננקה אותו ביסודיות כפי שהוא מעולם לא נוקה על ידי ציוד מתאים , לאחר מכן נלטש אותו וכל לכלוך קשה שהיה עליו ייעלם, אולי נצליח אפילו להסיר כתמים ובוודאי שנחליק אותו ונעלים ממנו את כל השריטות הקטנות שנוצרו עליו במהלך השנים . לבסוף נבצע את הפוליש וההברקה ונמרח עליו שכבת הגנה שלאחר מכן לא תאמינו שזה הריצוף שלכם!

פוליש לרצפה חדשה – את כל מה שאנו מבצעים על רצפה ישנה, אפשר לבצע על רצפה חדשה ולהגיע לתוצאות טובות אפילו יותר. למה? מכיוון שרצפה חדשה סופגת בצורה קלה וטובה יותר את חומרי ההברקה ומכונת הליטוש והפוליש מצליחה לחדש אותה לרמת הברקה מדהימה כפי שלא ראיתם מעולם, אולי רק בבתי מלון מפוארים .

טיפ חשוב : מומלץ לבדוק עם בעל המקצוע האם הפוליש בכלל מתאים לרצפה שלכם. קיימים משטחים שלא ניתן ללטש או להבריק. חייגו עכשיו לייעוץ מקצועי ובדיקת התאמת של השירות לרצפה בנכס שלכם.

צריכים פוליש מקצועי לכל סוג רצפה שברשותכם בעיר חיפה והסביבה ? הגעתם לחברת הפוליש המובילה באזור: חברת פרו-פוליש בראשותו של הקבלן פוליש שלום ענקי! נבצע עבורכם את העבודה בצורה היסודית , הנקייה והמקצועית ביותר כולל אחריות מלאה ומחירים נוחים ! חייגו עכשיו לקבלת ייעוץ ללא עלות ולהזמנת השירות עכשיו!

רוצה לשמוע עוד?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

החדשים של פרו פוליש:

תישארו מעודכנים 🙂