פוליש למשרד להברקת הרצפה. התקשרו עכשיו 050-733-3743

מודעה שאומרת לא להסס להתקשר

כמעט לא קיימים משרדים היום בישראל שלא שוכרים שירותי ניקיון לביצוע עבודות הניקיון. הצורך לכך עלה בעקבות העניין שאסור להכריח עובדים לנקות את סביבת העבודה שלהם. בנוסף, עובדי ניקיון של המשרד מצריכים התעסקות בגיוס, דאגה לתנאיהם לסביבת עבודה נאותה ודברים נוספים כמו מזון, נסיעות כו'. בהשכרת שירותי ניקיון מחברה מקצועית או חברת פוליש מנוסה, נחסכים צרכים אלו כיוון שהחברה דואגת לכל הדברים האלה. כך, בכל יום, עובדי המשרד מגיעים לסביבת עבודה ניקיה ונעימה ללא הצורך לנקות בעצמם וללא כאבי ראש מצד המעסיק/מנהל המשרד.

יש חברות רבות המספקות שירות ניקיון למשרדים. אז, איך ניתן לבחור את החברה הטובה והמקצועית ביותר? לרוב, הבחירה נעשית על פי דרישות החברה אל מול השירותים שחברת הניקיון יכולה לספק עבורה ובאיזה מחיר. רוב חברות הניקיון מתחרות על שני דברים. האחד, אמינות מקצועית – בעלי משרדים מצפים שעובדי הניקיון של החברה נבדקו והתגלו כאמינים ואנשים שאפשר לסמוך עליהם ב-100%, ואמינות החברה, שהם לוקחים אחריות על נזקים ועל מקרים בהם עובד ניקיון מסויים אינו יכול להגיע ויש צורך לדאוג למחליף. 

משרד נקי גורם לעובדים לעבוד טוב יותר

הוכח מחקרית שמשרד נקי יותר גורם לעובדים לעבוד טוב ומהר יותר. משרד נקי מאפשר לעובדים להרגיש שלווים יותר במהלך יום העבודה  וגורם להם להעריך יותר את מקום העבודה. יתרה מזאת, סביבת עבודה נקיה ונעימה גורמת לעובדים לשמור עליה ככזו.

ניקיון משרדים גדולים

בעקבות התפתחות השיטה הכלכלית הקפיטליסטית, התרחבה גם הגלובליזציה. שני הגורמים האלה גרמו לכך שמשרדים קטנים נפוצים פחות עם הזמן והמשרדים הגדולים תופסים את מקומם. משרדים יכולים להכיל עשרות ומאות עובדים באותו חלל. כמות כזו של עובדים בחללים גדולים כל כך מצריכים צוות עובדי ניקיון. הצוותים מחולקים בדרך כלל לפי שעות, משימות ומיקומים. בבנייני משרדים גדולים יש צורך בבעלי מקצוע נוספים למשימות ניקיון שונות כמו ניקוי חלונות חיצוני והברקת משטחי ריצוף. את כל אלו יודעות לספק חברות הניקיון השונות בצורה טובה מספיק כדי שיהיה ניתן לוותר על גיוס עובדי ניקיון למשרדים.  

פרו פוליש מנוסה בפוליש לרצפה במבנים גדולים, משרדים ומלונות – למידע נוסף

ניקיון משרדים קטנים

לא רק חברות גדולות מעדיפות לשכור שירותי ניקיון. גם בעלי משרדים ועסקים קטנים לא מעוניינים להוסיף לעיסוקיהם גיוס והכשרת עובדי ניקיון, רכישת מכשור מתאים וקניית חומרי ניקוי. פשוט יותר לפנות אל חברה המספקת את שירותי הניקיון על מנת שהיא תדאג להכל ותאפשר לבעל המשרד או העסק לפנות זמן לעיסוקיו האחרים. בגלל עליית הביקוש בשירותי הניקיון בישראל עלה גם מספר החברות המספקת שירותים אלה ובכך קל יותר לעשות השוואות בין החברות כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר מבלי להתפשר באיכות השירות המסופק על ידה. 

שילוב שמירה

חברות ניקיון רבות מספקות לא רק את שירותי הניקיון אלא גם את שירותי האבטחה ובכך היא משרתת שני תחומים חשובים שכל משרד/חברה חייבים.

הברקת מרצפות ישנות וחידוש רצפת המשרד

חברת הפוליש שלנו בעלת ניסיון למעלה מ-30 שנים בהן ביצענו עבודות פוליש וליטוש מרצפות, מדרגות, שיש ואבן. כל סוגי עבודות הפוליש.

למען לקוחותינו, אנחנו בפרו-פוליש מתחייבים על המחיר הטוב ביותר בשוק, לעבודה מקצועית ואיכותית ביותר ולעמידה בזמנים שנקבעו מראש.

תמיד לשירותכם לייעוץ ללא עלות ולהצעת מחיר בטל':050-733-3743 ניתן להשאיר פרטים לחזרה בטופס יצירת קשר.