אודות

פרו פוליש

חברת הפוליש של הקבלן שלום ענקי

30 שנה של מרצפות מבריקות מדברות בעד עצמן.
כשהתחלתי ללטש בסוף שנות ה-80' התחום עדיין היה בחיתוליו. מאז ועד היום, במשך למעלה משלושה עשורים, ראיתי כבר הכול בעולם הפוליש והליטוש. אין רצפה שלא ליטשתי ואין שיש שלא עבר תחת ידי. כך שהיום, לאחר שליטשתי ועשיתי פוליש באלפי בתים ועל כל סוגי המרצפות והשיש, אני גאה לומר שאת החיוך שבע הרצון של הלקוחות שלי ניתן לראות מבעד להשתקפות הנוצצת של הרצפה.
ליטוש ופוליש זו המומחיות שלי. לא משנה אם זה פוליש לרצפה, ליטוש אבן ושיש או רובה וחידוש רובה לריצוף. הניסיון רב השנים שלי מבטיח תוצאה מהירה ומדויקת כך שמהרגע שבו מתחילים לעבוד ועד לרגע שהרצפה נקייה ומבריקה חולפות שעות ספורות בלבד. כי 30 שנה של ניסיון מקצועי מבטיחים תוצאה איכותית תוך זמן קצר.
לצד העבודה המקצועית אני משתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר לכל סוגי הליטוש והפוליש כך שמובטחת רצפה מבריקה לאורך זמן. הסטנדרטים שלי הם מהגבוהים ביותר בענף הליטוש והפוליש ולכן התוצאה תמיד תהיה איכותית ומצוינת – גם לטווח הרחוק.
מכיוון שאני מומחה לכל סוגי הפוליש והליטוש אני גם יודע לזהות איזה סוג הכי מתאים לכל רצפה ולכן תקבלו את הייעוץ והעזרה המקצועית הכי טובה שיש. הרצפה שלכם זה כרטיס הביקור שלי ועד כה המוניטין המצוין שלי מדבר בעד עצמו.
אני מזמין אותך ליצור קשר – כאן

או התקשרו למס': 050-733-3747

פרו פוליש